• Katalog Produktów

  Rrozbudowany mechanizm zarządzania bazą produktów wraz z narzędziem prezentacji produktów oraz możliwością wysłania zapytania o produkt.
 • System lojalnościowy

  Mechanizm będzie poprawiał współpracę z partnerami będącymi głównie architektami, poprzez system wzajemnych relacji.
 • Program rabatowym

  System rabatowy będzie ściśle powiązany a zarazem zintegrowany z systemem lojalnościowym oraz bazą produktową dla stałych odbiorców.
 • Negocjacja cen

  Proponujemy mechanizmu, który pozwoli partnerom na negocjacje cen. Często partner zdaje sobie sprawę z tego ile dany produkt może kosztować przy większych zakupach.
 • Spedycja

  Proces przekazywania zamówionego towar partnerowi często stwarza wiele niepotrzebnych problemów, niż mogłoby się wydawać. System spedycyjny ułatwia do zadanie.

VIVA CERAMICA

Viva Ceramica powstała w 1985 roku z misją zrewolucjonizowania artystycznych walorów materiałów ceramicznych, jako funkcyjnego elementu budynku i zmianie go w wartościowy obiekt rozumiany jako dzieło sztuki, w jednej linii z modą czy meblami. Viva Ceramica dołączyła do grupy emil Ceramika stając się marką produkującą obiekty designerskie z odważnymi formami, przekształcającymi nie do końca obrobiony materiał w stylowy artefakt. Dzięki Viva Ceramica wnętrze staje się pełne znaczeń i rozmaitych interpretacji. Viva Ceramika antycypuje wszelkie nasze pragnienia.

Dostępne kolekcje w VIVA CERAMICA

BAMIX Ceramika © ARCHIMATERIA 2015. Platforma B2B.
ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.pl

           

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: