• Katalog Produktów

  Rrozbudowany mechanizm zarządzania bazą produktów wraz z narzędziem prezentacji produktów oraz możliwością wysłania zapytania o produkt.
 • System lojalnościowy

  Mechanizm będzie poprawiał współpracę z partnerami będącymi głównie architektami, poprzez system wzajemnych relacji.
 • Program rabatowym

  System rabatowy będzie ściśle powiązany a zarazem zintegrowany z systemem lojalnościowym oraz bazą produktową dla stałych odbiorców.
 • Negocjacja cen

  Proponujemy mechanizmu, który pozwoli partnerom na negocjacje cen. Często partner zdaje sobie sprawę z tego ile dany produkt może kosztować przy większych zakupach.
 • Spedycja

  Proces przekazywania zamówionego towar partnerowi często stwarza wiele niepotrzebnych problemów, niż mogłoby się wydawać. System spedycyjny ułatwia do zadanie.

PROVENZA

Provenza została założona we Włoszech w 1975 roku w najsłynniejszym włoskim obszarze produkcji płytek ceramicznych: Sasuolo. Celem było stać się firmą, która będzie punktem odniesienia dla konkurencji, z biurem najlepszych designerów oraz niezależnym działem badań i rozwoju. Asortyment Provenza ewoluował od jednorazowo wypalanych płytek do gresowych. W krótkim czasie Provenza została rozpoznana jako dynamiczna firma reagująca na wszelkie trendy i zmiany w technologii. Unikalne płytki Provenza to charakterystyczne produkty o konotacjach związanych z emocjami, miękkie wzorzyste powierzchnie betonowe inspirowane naturą i nowatorską konstrukcją i takie cechy przyniosły firmie sławę nie tylko w sektorze ceramiki ale w całej branży współczesnej aranżacji wnętrz. Dziś Provenza wyznacza nowe granice w dziedzinie badań i innowacji reprezentujących Włochy w kategorii najlepiej wykonanych płytek ceramicznych na świecie.

Dostępne kolekcje w PROVENZA

BAMIX Ceramika © ARCHIMATERIA 2015. Platforma B2B.
ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.pl

           

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: