• Katalog Produktów

  Rrozbudowany mechanizm zarządzania bazą produktów wraz z narzędziem prezentacji produktów oraz możliwością wysłania zapytania o produkt.
 • System lojalnościowy

  Mechanizm będzie poprawiał współpracę z partnerami będącymi głównie architektami, poprzez system wzajemnych relacji.
 • Program rabatowym

  System rabatowy będzie ściśle powiązany a zarazem zintegrowany z systemem lojalnościowym oraz bazą produktową dla stałych odbiorców.
 • Negocjacja cen

  Proponujemy mechanizmu, który pozwoli partnerom na negocjacje cen. Często partner zdaje sobie sprawę z tego ile dany produkt może kosztować przy większych zakupach.
 • Spedycja

  Proces przekazywania zamówionego towar partnerowi często stwarza wiele niepotrzebnych problemów, niż mogłoby się wydawać. System spedycyjny ułatwia do zadanie.

MIRAGE

Wszystkie płytki ceramiczne Mirage są projektowane oraz wyprodukowane we Włoszech. To była zawsze gwarancja najwyższej jakości ale w dzisiejszych czasach znaczy to więcej niż kiedykolwiek indziej. Dla Mirage nie jest to tylko slogan, to coś co wyraża silne i autentyczne wartości: etyka w miejscu pracy, społeczne zaangażowanie, szacunek dla pracownika i klienta. To gwarantuje najlepszą jakość usług, transparencję i determinację w szukaniu sprawdzonych rozwiązań. Płytki Mirage to ponad 30 kolekcji, które zaspokoją każdego zarówno w kwestiach kolorystycznych jak i jakościowych.

Dostępne kolekcje w MIRAGE

BAMIX Ceramika © ARCHIMATERIA 2015. Platforma B2B.
ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.pl

           

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: