• Katalog Produktów

  Rrozbudowany mechanizm zarządzania bazą produktów wraz z narzędziem prezentacji produktów oraz możliwością wysłania zapytania o produkt.
 • System lojalnościowy

  Mechanizm będzie poprawiał współpracę z partnerami będącymi głównie architektami, poprzez system wzajemnych relacji.
 • Program rabatowym

  System rabatowy będzie ściśle powiązany a zarazem zintegrowany z systemem lojalnościowym oraz bazą produktową dla stałych odbiorców.
 • Negocjacja cen

  Proponujemy mechanizmu, który pozwoli partnerom na negocjacje cen. Często partner zdaje sobie sprawę z tego ile dany produkt może kosztować przy większych zakupach.
 • Spedycja

  Proces przekazywania zamówionego towar partnerowi często stwarza wiele niepotrzebnych problemów, niż mogłoby się wydawać. System spedycyjny ułatwia do zadanie.

ERGON

Ergon to marka należąca do Emil Ceramica produkująca nieszkliwione płytki ceramiczne. Założono ją w 1991 roku, a jako niezależny brand Ergon istnieje od 2004. Produkcja działa w oparciu o specjalny projekt badawczy (zaangażowano w to całą firmę) biorący pod lupę cały proces - od surowego materiału do specjalistycznego sprzętu. Walory estetyczne płytek Ergon inspirowane naturą zachowują odporność mechaniczną i chemiczną w czasie eksploatacji, z jednoczesną łatwością czyszczenia. To sprawia, że jest numerem jeden w nowej generacji produktów porcelanowych.

Dostępne kolekcje w ERGON

BAMIX Ceramika © ARCHIMATERIA 2015. Platforma B2B.
ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.pl

           

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: