• Katalog Produktów

  Rrozbudowany mechanizm zarządzania bazą produktów wraz z narzędziem prezentacji produktów oraz możliwością wysłania zapytania o produkt.
 • System lojalnościowy

  Mechanizm będzie poprawiał współpracę z partnerami będącymi głównie architektami, poprzez system wzajemnych relacji.
 • Program rabatowym

  System rabatowy będzie ściśle powiązany a zarazem zintegrowany z systemem lojalnościowym oraz bazą produktową dla stałych odbiorców.
 • Negocjacja cen

  Proponujemy mechanizmu, który pozwoli partnerom na negocjacje cen. Często partner zdaje sobie sprawę z tego ile dany produkt może kosztować przy większych zakupach.
 • Spedycja

  Proces przekazywania zamówionego towar partnerowi często stwarza wiele niepotrzebnych problemów, niż mogłoby się wydawać. System spedycyjny ułatwia do zadanie.

EMIL CERAMICA

Założona w 1961 roku Emil Ceramica jest grupą przemysłową działająca w przemyśle ceramicznym, produkcji i dystrybucji wykładzin podłogowych i ściennych. Emil Ceramica nabył szereg dużych podwykonawców dostarczających produkty i usługi dla całej branży ceramicznej. Tak duży wzrost w branży pozwolił firmie Emil Ceramica rozszerzyć technologiczy know-how oraz podjąć się wyzwań w różnych obszarach branży. Jakość obsługi produktu i klienta to podstawa filozofii marki, podobnie ochrona środowiska (żadnych szkodliwych i radioaktywnych surowców, najnowsze techniki biobuilding)

Dostępne kolekcje w EMIL CERAMICA

BAMIX Ceramika © ARCHIMATERIA 2015. Platforma B2B.
ul. Gabriela 4 01-347 Warszawa Polonia tel. +48 22 665 32 32 fax +48 22 637 85 80 e-mail: biuro@bamix.pl

           

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: